Прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо постачання у чернівецькі садочки неякісного масла

0

Договір, згідно якого неякісне вершкове масло постачатимуть впродовж року у всі садочки, підписав головний освітянин міста Сергій Мартинюк. 

У телепрограмі «ТСН. Тиждень» оприлюднили результати спецпроекту та Держпродспоживслужби про дослідження якості вершкового масла, яке реалізується на ринку України.

Серед недобросовісних виробників, продукція яких не відповідала вимогам ДСТУ, зазначався ТДВ «Івано-Франківський міськмолокозавод». Журналістами було встановлено, що Управлінням освіти Чернівецької міської ради з вказаним виробником укладено договір на постачання у 2020 році вершкового масла для дошкільних дитячих установ міста на загальну суму 3 млн 088 тис грн.

З метою з’ясування обставин забезпечення дошкільних навчальних закладів міста якісними продуктами харчування за бюджетні кошти, Чернівецькою місцевою прокуратурою 24.01.2020 року розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки), - повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області.

Нагадаємо, що керівник управління освіти Сергій Мартинюк у коментарі журналістам зазначив, що в кінці 2019 року брали проби масла цього виробника і продукція не зовсім відповідала тим параметрам, які були зафіксовані в документації. Не зважаючи на це договір на постачання вершкового масла головний освітянин таки підписав.

Поділитись