Привласнив 300 тис грн бюджетних коштів: у Чернівецькій області директора національного природного парку спіймали на злочині

0

Чернівецькою обласною прокуратурою повідомлено про підозру колишньому директору національного природного парку у привласненні 300 тисяч гривень, виділених з державного бюджету на будівництво природоохоронного науково-дослідного відділення, та службовому підробленні  (ч. 4 ст. 191, ч.1, ч. 2 ст. 366, ч. 4 ст. 358 КК України).

За даними слідства, у 2015 році директор уклав з наближеним до нього приватним товариством договір генерального підряду для будівництва науково-дослідного відділення.

Однак, ні замовник, ні виконавець не мали наміру використовувати вказані кошти за призначенням.

Зловживаючи своїм службовим становищем, посадовець надав відповідним службам фіктивні документи, накладні та акти про начебто виконану роботу і одержав з державного бюджету понад 300 тисяч гривень, перерахував їх товариству за роботи, які фактично не були виконані, - повідомляє пресслужба Чернівецької обласної прокуратури.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснює слідче територіальне управління ДБР, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у Чернівецькій області.

Поділитись