Розпочався капітальний ремонт вулиці Руська. На пів року перекриють рух транспорту

0

15 травня розпочався капітальний ремонт вулиці Руської, який відбуватиметься у три етапи

Перший етап робіт відбуватиметься на відрізку від вул.П.Сагайдачного  до вул.Т.Шевченка.

Для приватного транспорту тут  на період ремонту дороги застосовуватиметься стандартна схема  об’їзду, яка буде позначена відповідними дорожніми знаками. В бік вул. Т.Шевченка можна здійснити об’їзд по вул.В.Маяковського, в зворотній бік – по вул.Н.Яремчука, рух громадського транспорту не змінюватиметься. Роботи, які заважатимуть руху громадського транспорту, здійснюватимуться в нічний час.   

Наступний етап ремонту вулиці Руської буде на відрізку від вулиці Т.Шевченка до вулиці Л.Кобилиці, потім від вул.Л.Кобилиці до вул.Січових Стрільців.  

Довідково: Роботи з капітального ремонту вул.Руської виконує підрядна організація ПП. «ГРЕЙП 2002». Договірна ціна скаладає майже 36 мільйонів гривень.

На вулиці буде 14 пішохідних переходів, 5 зупинок громадського транспорту.

В місцях зупинок громадського транспорту будуть влаштовані кишені за межами проїжджої частини та додаткові розширення в районі мосту.

При в’їздах в двори помешкань громадян та в громадські будівлі буде виконано зниження бордюрного профілю.

Передбачено також влаштування пандусів на пішохідних переходах на з’їздах з тротуарів на проїзну частину для маломобільних груп населення.   

По довжині вулиці, в межах вул.Зеленої та вул.Січових Стрільців, з боку ринку влаштовано велодоріжку ширино. 1,5 м.  

Також робочим проектом передбачається заміна існуючої сталевої водопровідної мережі діаметром 500мм на нову поліетиленову діаметром 315 мм. та чавунної діаметром 100 мм на нову поліетиленову діаметром 75 мм. Передбачається перепідключення водопровідних вводів, встановлення регулятора тиску на перехресті вулиць Січових стрільців та Руської.

Всі ремонтні роботи планується виконати впродовж шести місяців, - повідомляє прес-служба Ратуші.

Поділитись