Стало відомо, які бари та ресторани у Чернівцях працювали попри заборону

0

Поліція склала адмінпротоколи за недотримання карантинних вимог

З метою попередження поширення захворювання на COVID-19,  фахівцями  Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області спільно з працівниками поліції впродовж  8-10 січня здійснювались моніторингові перевірки  об’єктів на території міста Чернівці, де встановлено додаткові обмеження на період локдауну

10 січня були виявлені працюючі ресторани, серед яких виявився і заклад «Бартка», що належить міському голові Чернівців Роману Клічуку. Також поліція виявила недотримання карантинних вимог у закладах «SOLO», «Чайковський», «Прайм» та заклад з надання комп’ютерних послуг «Game on». Через недотримання карантинних вимог складено протоколи про адміністративні правопорушення, повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

Загалом з початку запровадження карантинних заходів,  протягом трьох діб, було перевірено 680 об’єктів, з них: 215 закладів торгівлі продовольчими товарами, 14 агропродовольчих ринки, 251 магазин торгівлі непродовольчими товарами, 167 закладів громадського харчування, та 33 – інших об’єктів ( СТО, 13 перукарень, 5 АЗС, 9 аптек, 1 відділення Нової пошти, 1 комп’ютерний клуб та 1 перевізник). За результатами перевірок було встановлено 21 порушення.

Поділитись