Суд оштрафував на 6800 гривень фермера, який вкрав електрики на чверть мільйона

0

Підприємець пів року користувався електроенергією без лічильника

У Чернівецькій області засудили директора фермерського господарства, який самовільно підключився до електромережі й упродовж пів року незаконно користувався електрикою для власного підприємства.

Як зазначається у судовому вироку Герцаївського районного суду, обвинувачений вчинив це правопорушення у селі Молниця Герцаївського району у 2019 році.

Зокрема, він з 9 травня 2019 року, здійснив самовільне підключення електроустановок, струмоприймачів та електропроводки приміщення холодильної камери фермерського господарства до електричної мережі енергопостачальника АТ "Чернівціобленерго" з порушенням схеми обліку, без дозволу енергопостачальної організації та без укладення відповідного договору з нею, шляхом самовільного накидання дротів навантаження на лінію електропередач.

"Підключивши у такий спосіб холодильне обладнання та інші електричні прилади, обвинувачений упродовж періоду часу з 09.05.2019 року до 07.11.2019 року, допустив самовільне використання 90811 кВт електричної енергії без обов’язкових до використання приладів її обліку, на загальну суму 259 799, 76 гривень", – йдеться у судовому вироку.

Герцаївський районний суд визнав бізнесмена винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364-1 КК України та призначив йому покарання у вигляді штрафу розміром 6800 грн з позбавленням права обіймати керівні та матеріально-відповідальні посади на один рік.

Джерело: «Молодий буковинець» 

Поділитись