Суд виніс вирок листоноші яка привласнювала чужі пенсії

0

Працівниця «Укрпошти» встигла привласнити майже 60 тисяч гривень.

Хотинський районний суд призначив два роки умовного терміну листоноші, яка привласнила майже 60 тисяч гривень пенсій, субсидій та соціальної допомоги клієнтів Укрпошти. Про це пише ІА АСС із посиланням на вирок суду, опублікований на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Зокрема, зазначається, що обвинувачена листоноша працювала на пошті у Хотині з 2013 року. А в грудні 2019 року, після отримання грошей з відділення для рознесення мешканцям субсидій, пенсій та соціальної допомоги, вона привласнювала частину коштів. Тим людям, які були вдома, вона призначені кошти віддавала, а гроші мешканців, яких вдома не застала, забирала для власних потреб. У відомостях вона розписувалась, що всі клієнти отримали гроші. Таким чином, тричі протягом грудня вона привласнила 59 тисяч 864 гривні. 

У своїх показах жінка визнала вину та вказала, що у грудні їй подзвонив син і повідомив, що у нього проблеми. Після цього вона взяла гроші з каси та відправила йому через термінал. Це повторювалось кілька разів. Суд врахував всі обставини правопорушення, щире каяття обвинуваченої, визнання нею вини, добровільне часткове відшкодування завданих збитків, позитивну характеристику тощо. Листоношу визнали винною у привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем. Їй призначили 850 гривень штрафу та два роки умовного терміну із позбавленням права обіймати посади, пов'язані із обігом матеріальних цінностей, строком на два роки. Крім того, жінці доведеться сплатити Укрпошті невідшкодовані понад 48 тисяч гривень завданих збитків.

Поділитись