ЦВК офіційно засвідчила лідерство «Слуги народу» і «Батьківщини» - політолог про результати виборів

0

Оприлюднені на сайті ЦВК результати місцевих виборів різко відрізняються від медійної картинки, яку малюють власники кожного окремого медіа. Деякі політичні сили поквапилися оголошувати себе переможцями, адже офіційні підрахунки вперто свідчать – перемогли на місцевих виборах «Слуга народу» та «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці написав політолог Олег Саакян.

«Якщо поглянути саме на результат партій, то на першому місці – «Слуга народу». Друга серед партій – «Батьківщина». Вона посідає перше місце серед опозиційних сил і має рівнорозподілену підтримку по країні – це хороший запас на новий електоральний цикл. Особливо, якщо буде приділено значно більше уваги з виборцями у містах», – вважає політолог.

На його переконання, «Батьківщина» має значний потенціал і може його стабілізувати, якщо продовжить підтримувати ФОПів і займати конструктивну позицію щодо заходів боротьби з пандемією COVID-19.

«Партійна машина «Батьківщини» підтвердила свою ефективність на виборах, тож тим, хто в чергове списував Тимошенко, на Турівській залюбки випишуть персонального облизня», – написав Олег Саакян.

Нагадаємо, відповідно до оприлюднених Центральною виборчою комісією даних, офіційними переможцями місцевих виборів серед політичних партій стали президентська Слуга народу та Батькіщина Юлії Тимошенко. 

«Слуга народу» набирає 17.5% голосів і отримує понад 5800 мандатів. Друге місце з-поміж усіх і перше серед позавладних партій посідає «Батьківщина». Команда Тимошенко виборола 12.5%, її представлятимуть майже 4100 депутатів.

Поділитись