Тимошенко закликала створити нову коаліцію та призначити новий уряд

0

Лідер фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко наголосила, що громадяни очікують на зміни. За її словами, питання полягає в тому, чи готовий нинішній склад парламенту до змін, яких очікують люди.

Лідер фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко закликала парламентські фракції створити нову коаліцію і призначити новий уряд. Про це вона заявила на засіданні парламенту.

Тимошенко зазначила, що фракція «Батьківщина» виступає за якнайшвидше проведення інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського.

За її словами, питання полягає у тому, чи нинішній склад парламент готовий до змін, на які очікують люди. “Якщо все залишається по-старому, то не треба ображатися, що і далі 73% людей хочуть дострокового розпуску парламенту”, - сказала вона.

“Ми закликаємо до консолідації всі фракції для створення абсолютно нової коаліції, нового уряду і національної комісії по розслідуванню корупції на найвищому посадовому рівні — починаючи від Порошенка і його оточення, і закінчуючи всіма іншими”, наголосила Тимошенко.

При цьому вона висловила сподівання, що нинішній парламент “ще на щось здатний, і ми зможемо багато що зробити для України”.

Джерело: "Уніан"

Поділитись