Тимошенко – Зеленському: Чекаємо на корпоративах. Можна зі своїм піаніно

0

Лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко іронічно відповіла президенту Володимиру Зеленському на його "комплімент щодо фігури" і натякнула, що посада президента України не вічна.

Тимошенко зазначила, що воліла би говорити з Зеленським "про долю країни", але він, на жаль, "обрав інший тон".

"Тоді нагадаю Вам, що є ще одна давня українська традиція. Раз на п’ять років деяким українським Президентам здається, що вони взяли джек-пот! А далі все за сценарієм... Ну ви в курсі... Словом, чекаємо Вас на корпоративах... Можна зі своїм піаніно:)", - написала Тимошенко на своїй сторінці в мережі фейсбук.

Цей допис став відповіддю на заяви президента Володимир Зеленський 19 листопада, де він зазначив, що раз в п’ять років Тимошенко переходить в опозицію до чинного президента і згадав про фігуру політика.

"Але подивіться, який гарний вигляд має зараз "опозиція". Така фігура! А знаєте, чому? Тому що зараз їй просто не дають "солоденького", – пожартував Зеленський.

Нагадаємо: У жовтні Зеленський став героєм американського сатиричного шоу Last Week Tonight. У контексті скандалу з телефонною розмовою з Дональдом Трампом політикові пригадали його легендарний номер часів "Кварталу 95" - гру на піаніно "статевим органом", - повідомляє «Українська правда» .

Поділитись