У буковинській «Самопомочі» визначили кандидатів від області на вибори до Верховної Ради

0

До партійного списку на парламентських виборах потраплять Ірина Ткачук, Оксана Лелюк та Роман Клічук.

Першими в Україні прорейтингували чинних народних депутатів фракції «Об’єднання «Самопоміч» та майбутніх кандидатів у народні депутати від регіону члени політичної партії Чернівецької обласної організації.

За результатами голосування, пріоритет представництва від регіону у загальному списку партії матиме Ірина Ткачук, доцент кафедри фінансів і кредиту Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, співробітник приватного наукового інституту Норвегії. Друге місце посілfи Оксана Лелюк, викладач, а третім став Роман Клічук, підприємець-ресторатор та меценат. Про це повідомляє офіційний сайт обласного осередку «Самопомочі»

За підсумками рейтингування народних депутатів, які входять до складу фракції «Самопоміч», у першій п’ятірці опинились Олег Березюк, Оксана Сироїд, Роман Семенуха, Олег Лаврик, Ірина Сисоєнко, відповідно.

Нагадаємо, з 13 до 27 травня у всіх обласних організаціях «Об’єднання «Самопоміч» пройдуть загальні збори, де члени партіїформуватимуть список майбутніх кандидатів у народні депутати у виборчому списку «Самопомочі». Всі члени партії відповідної обласної організації визначають порядковий номер кандидата у робочому списку шляхом таємного голосування з використанням бюлетенів.

Поділитись