У Чернівецькій області від COVID-19 померло троє медиків

0

Загалом на Буковині коронавірусну інфекцію підтвердили у 264 медичних працівників.

На Буковині померли вже троє медичних працівників, у яких підтвердили коронавірус. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА Олег Чорний.

"На сьогодні у нас в області підтвердили 264 випадки захворювання на коронавірус серед медичних працівників. Сюди входять і лікарі, і медсестри, і санітарки тощо. На жаль, маємо три факти смерті серед медичних працівників. Усі вони, крім COVID-19, мали також супутні хвороби", - сказав Чорний.

Директор департаменту охорони здоров’я також повідомив, що стан інших хворих медиків легкого або середнього ступеня важкості. Жоден медпрацівник із підтвердженим COVID-19 не потребує підключення до апаратів ШВЛ.

"Наразі найбільше захворіло медпрацівників із Хотинської районної лікарні та Чернівецької обласної клінічної лікарні - 54 та 53 особи відповідно. У Чернівецькій міській лікарні №1 є 21 підтверджений випадок, ще 24 медпрацівники захворіли з обласного центру екстренної медичної допомоги. По інших лікарнях є по 10 і менше хворих медпрацівників", - додав Олег Чорний.

Також він зазначив, що за результатами епідеміологічних розслідувань близько половини із підтверджених випадків захворювання медпрацівників сталося під час надання медичної допомоги. Решта медиків захворіли не на робочому місці.

Джерело: ІА АСС 

Поділитись