У Чернівцях діти з "паспортами" та "трудовими книжками" ставатимуть пожежниками, перукарями, банкірами та акторами

0

У Чернівцях 8 вересня відбудеться масштабний захід для дітей "Місто професій". Даний захід відбувається вже протягом 6 років. За цей час його відвідали понад мільйон людей.

Ініціатором є благодійний фонд "Місто Професій". Як зазначають організатори, метою проєкту є прагнення дати шанс кожній дитині реалізувати свій потенціал, а компаніям з позитивною репутацією презентувати діткам свої організації.

Захід розпочнеться о 12.00 в парку ім. Т. Г.Шевченка.

При вході кожна дитина отримує паспорт. На розміщених в парку локаціях будуть представлені професії від державних структур та бізнесу. Діти, після короткого майстер-класу, "влаштовуються на роботу" та знайомляться ближче з професією. В паспорті, що, також, є трудовою книжкою представник професії робить помітку, що дитина освоїла професію.

Батьки мають можливість поспілкуватись з представниками компаній та більше дізнатись про організації, що стали партнерами проекту.

Серед представлених професій: будівельник, рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо.

Захід триватиме з 12:00 до 15:00. Вхід безкоштовний.

Поділитись