У Чернівцях двоє запоріжців «почистили» магазин на 400 тисяч гривень

0

Вони викрали 34 мобільні телефони та іншу техніку.

Чернівецький апеляційний суд підтвердив законність та справедливість вироку Шевченківського районного суду м.Чернівці.

У травні 2019 року, двоє мешканців Запорізької області - віком 22 та 24 роки, вночі зламали  вхідні двері, проникли до приміщення магазину, що розташований на вулиці Небесної Сотні, та викрали із торгового залу і підсобного приміщення, мобільні телефони в кількості 34 одиниці різних марок та моделей, планшетні персональні комп’ютери, наручні смарт-годинники та інші товарно-матеріальні цінності, чим завдали потерпілому матеріальної шкоди на загальну суму понад 400 тис грн.

Зловмисників затримали аж у Дніпропетровській області місцеві правоохоронці та доставили розшукуваних осіб до Чернівців.

Вироком Шевченківського районного суду м.Чернівці обвинувачених визнано винними у вчиненні інкримінованого їм кримінального правопорушення та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 2 роки 6 місяців кожному. Однак, обвинувачені з таким рішення суду не погодились, вважаючи надто суворим, і оскаржили його до суду апеляційної інстанції.

Колегія суддів Чернівецького апеляційного суду прийшла до висновку, що таке покарання є необхідним і достатнім для виправлення обвинувачених та попередження вчинення ними нових злочинів, а тому залишила апеляційні скарги обвинувачених без задоволення, а вирок суду першої інстанції – без змін, - повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області.

Поділитись