У Чернівцях на Центральній площі встановили 86 капканів (фото)

0

Саме така кількість українських громадян досі незаконно позбавлені волі у в’язницях Росії та окупованого Криму

До Чернівців приїхали родичі полонених та представники правозахисних організацій, які поділилися історіями та прикладами безправ’я і залякування, які чинить Російська Федерація і окупаційна влада на Кримському півострові.

Ця акція має спонукати українську владу надати правовий статус та соціальні гарантії політв’язням та їхнім родинам.

Також ввечері, о 18.00, у Літературному целанівському центрі відбудеться показ фільму "Жити, щоб повернутися". Це шість невеликих історій, які розповідають про національний рух кримських татар у їхній боротьбі за повернення до Криму після депортації 1944 року. Після показу фільму на глядачів чекає дискусія про нинішню ситуацію в Криму та політично мотивовані переслідування, а також підтримку і солідарність, яких потребують "в’язні Кремля".

Чернівці – восьме місто з 10-ти у регіональному турі "В’ЯЗНІ КРЕМЛЯ” на підтримку українських політичних в’язнів, що знаходяться в тюрмах Росії і окупованого Криму. Організатори і партнери акції: правозахисні організації (Центр прав людини ZMINA, Кримська правозахисна група, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Центр громадянських свобод, Крим-SOS), кампанія #SaveOlegSentsov, Об’єднання родичів політв’язнів Кремля.

Джерело: "Чернівецький промінь" 

Поділитись