У Чернівцях оштрафували трьох водіїв, які не пропустили «Швидку»

0

Сьогодні стартували профілактичні заходи “Увага! Спецсигнали!”.

Метою заходів є з’ясувати  чи пропускають водії на дорозі оперативні та спеціальні транспортні засоби, які виконують невідкладні завдання, зокрема патрульної поліції, швидкої допомоги та ДСНС.

Такі заходи ми проводимо для того, щоб нагадати водіям про важливість давати дорогу спецтранспорту й актуальність цієї проблеми. Адже існують непоодинокі випадки, коли водії ігнорують маячки і звукові сирени та свідомо не пропускають оперативні автомобілі, які поспішають на виклик. Але не треба забувати, що спецтранспорт спішить на виклик, бо хтось потребує негайної допомоги, а втрачений час може коштувати комусь життя”, — наголосив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Нерідко ситуації, коли водії не надають перевагу спецтранспорту, який спішить на виклик, завершуються ДТП. На жаль, навіть з фатальними наслідками.

Сьогодні у Чернівцях спільні екіпажі патрульної поліції та швидкої вже виїхали на перші відпрацювання.

Патрульні перевіряють, як водії пропускають авто зі спецсигналами. За декілька годин патрульні виписали 3 адмінматеріали на водіїв, які не надавали дорогу та не забезпечували безперешкодний проїзд спецтранспорту, - повідомили в пресслужбі патрульної поліції.

Нагадуємо, що за цей вид правопорушення передбачена адміністративна відповідальність – штраф у сумі 510 гривень (ч.3, ст.122 КУпАП).

 

Поділитись