У Чернівцях покажуть легендарну виставу "Майстер і Маргарита" з Ольгою Сумською

0

21 травня, Драмтеатр ім.Кобилянської - легендарна вистава "Майстер і Маргарита" завітає до Чернівців

До роману «Майстер і Маргарита» можна ставитися по-різному: прочитати запоєм, замислюючись над смисловим навантаженням окремих епізодів, а можна просто вважати його фантастикою. Але, як би там не було, він як і раніше захоплює віртуозів театру, шанувальників книги і театралів.

За словами режисера, впоратися з постановкою настільки неординарного твору, яким є «Майстер і Маргарита», було досить непросто. У цьому романі низка сюжетних ліній, безліч місць, де розгортаються події, велика кількість персонажів.В результаті виходить вистава про вибір, робити який одного разу доводиться кожному з нас.

Три основні його теми нерозривно пов'язані між собою ідеєю необхідності виховання почуттів і марність людських зусиль, спрямованих на перебудову світу. Постановку дивишся на одному диханні.

Взаємна гра світла, диму і музики в поєднанні зі звуковими ефектами і відмінно поставленими танцями воістину захоплює. Ну а найбільш яскравою сценою, як і в самому романі, стане бал у сатани. Причому глядачів навіть запросять «взяти участь» у виставі, оголосивши, що вони - запрошені гості диявола і його королеви.На вас чекає прекрасний акторський склад, чия гра щоразу збирає повні зали шанувальників театрального мистецтва.

Квитки можна придбати:

каса Драмтеатру (52-50-85)

каса Gastroli (кінотеатр Чернівці) тел: 050 833 79 01

каса Літнього театру тел: 095 428 40 70

Ціна від 120 до 420 гривень

Поділитись