У Чернівцях в тролейбусах можна буде їздити без довідки з роботи

0

Проїзд буде дозволено з 10 години за наявності вільних сидячих місць

На період роботи транспорту в режимі спеціальних перевезень, при наявності вільних сидячих місць, у Чернівцях з 2 липня з 10 до 22 години дозволено проїзд усім категоріям громадян за умов дотримання протиепідемічних заходів.

 До 10 години ранку транспортом можуть користуватися лише мешканці, які добираються на роботу,  пред’явивши спецпроїзний, посвідчення або довідку з місця роботи. Таке рішення прийнято 1 липня на засіданні  міської комісії  питань ТЕБ та НС.

До салону транспортного засобу громадян  впускатимуть лише за наявності захисної маски та без ознак ГРВІ. Перевезення пасажирів в режимі спеціальних перевезень в умовах карантину  здійснюється в межах кількості місць для сидіння , передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на транспортний засіб. Пільги на оплату проїзду у режимі спецперевезень не діють.

У зв’язку із відновленням за рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень приміського та міжміського внутрішньо обласного сполучення  вирішено  припинити довезення за кошти міського бюджету медичних працівників з районів області.

Водночас  медики продовжують користуватися безкоштовним проїздом у міському електротранспорті при пред’явлення спеціального проїзного.

Поділитись