У Чернівцях відновили пільговий проїзд у маршрутках та поновлять «соціальний проїзний»

0

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Чернівецької міської ради прийняли рішення про відновлення пільгового перевезення у маршрутних автобусах та поновлення найближчим часом соціального проїзного.

Як повідомив секретар Чернівецької міськради Василь Продан, безкоштовні перевезення в маршрутках повернуть на 16 маршрутах, на яких діяли пільги до епідемії коронавірусу та ведення режиму спеціальних перевезень.

«Ми входимо в зиму, треба платити за комуналку, яка збільшується в рази.  Тому це той час, коли чернівчани, особливо малозабезпечені, потребують найбільшої допомоги. Тому що заплатити 7 гривень в один і інший бік, це більше ніж буханка хліба. Тому нам треба повернути їм можливість користуватись пільгами навіть під час режиму спецперевезень», - зазначив Василь Продан.

Також на засіданні виконкому прийняли рішення відновити найближчим часом «соціальні проїзні», які діяли в 2011-2013 роках. Проїзний квиток давав право малозабезпеченим чернівчанам користуватись безкоштовно маршрутками не у годину пік, з 10 до 15 години.

Як повідомив Василь Продан, у листопаді 2018 року, виконком вже прийняв рішення про повернення соціальних проїзних, яке не реалізували після того як суд повернув на посаду Олексія Каспрука на посаду. Тому найближчим часом Департаменту праці та созахисту спільно з Департаментом ЖКГ мають вжити невідкладених заходів щодо введення в дію соціального проїзного квитка.

Поділитись