У Чернівцях викрали 20-річну дівчину

0

Батько дівчини повідомив у поліцію

Близько 2-ї години ночі на спецлінію 102 звернувся чоловік. Заявник повідомив, що невідомі йому особи викрали його доньку. Чоловік розповів все, що йому відомо, та прохав про допомогу.

На пошук дівчини залучили всі можливі засоби та ресурси. Поліцейські відділу чергової служби переглядали відео з камер спостереження, намагаючись встановити напрямок, куди направився автомобіль з дівчиною. Патрульні обстежували прилеглу територію та встановлювали осіб, які б могли знати ймовірних викрадачів. Поліцейські дізналися в батька, що є можливість перевірити місцеперебування його доньки за допомогою телефона. Вже за декілька хвилин в інспекторів було фото можливого місцезнаходження дівчини. Працівники відділу чергової служби порівняли фото з картою та скерували екіпажі на місце, де могла перебувати 20-річна дівчина.

Вже за лічені хвилини поліцейські знайшли дівчину, яка не підтвердила факт викрадення чи незаконного позбавлення волі. Дівчину доставили додому, де передали схвильованому батьку. Чоловік від написання заяви відмовився, - повідомили у пресслужбі патрульної поліції Чернівецької області.

Поділитись