У селі на Герцаївщині відкрили нову сучасну амбулаторію

0

Амбулаторію урочисто відкрив голова обласної ради Іван Мунтян

Понад чотири тисячі мешканців відомого в області, поважного села Горбова на Герцаївщині відтепер будуть отримувати кваліфіковані медичні послуги в новій амбулаторії загальної практики сімейної медицини!

Старе приміщення не відповідало вже жодним сучасним вимогам, адже майже тисяча зі споживачів цих послуг – це діти, чимала кількість – маломобільні люди, люди з інвалідністю.

Тепер щодня новий заклад може обслужити 90 відвідувачів! Амбулаторія оснащена сучасним обладнанням, забезпечена медперсоналом, її територія відповідно облаштована, має пандус, внутрішній санвузол. У приміщенні змонтований сучасний твердопаливний опалювальний котел та очисна установка.

«Загальна кошторисна вартість цього об’єкта – понад 5,5 млн грн. Цифри, за якими – тривала і ретельна робота багатьох людей, і головне – здоров’я кількох тисяч селян, яке тепер не лише в надійних руках, але й у надійних стінах, під надійним дахом, у комфортній обстановці і на доступній відстані. Щиро вітаю горбівчан!», - написав голова обласної ради Іван Мунтян в мережі фейсбук.

Поділитись