У школі на Сторожинеччині вчитель під час уроку жорстоко побив учня (відео)

0

У поліції та у школі проводять перевірку.

У школі в селі Михальча Сторожинецького району вчитель побив учня під час уроку на очах в його однокласників. Відео інциденту на своїй сторінці у Facebook виклав користувач Валентин Білик.  На відеозаписі видно, як педагог наносить одному з учнів старших класів кілька ударів долонею та штовхає його головою до парти.

У Михальчанській ЗОШ І-ІІІ ступенів розповіли, що за попередніми свідченнями учнів цей інцидент стався ще минулого навчального року.

"На відео зафіксований вчитель фізики, який також веде у нашій школі авіамодельний гурток. Він у нас працює за сумісництвом і сьогодні з ним цілий день немає зв'язку. Це нинішній 11 клас. Учні кажуть, що такий інцидент стався ще минулого навчального року, коли вони були в 10-у класі. Зараз ми проводимо внутрішню перевірку і за її результатами будемо приймати якесь рішення", - сказала заступник директора з навчально-виховної роботи Віра Михайлюк.

У відділі комунікації поліції Чернівецької області повідомили, що заяв щодо цього інциденту до поліції не надходило. Проте це відео виявили під час моніторингу соцмереж і наразі на місці інциденту працюють інспектори ювенальної превенції.

Джерело: ІА АСС

Поділитись