У Сучаві розпочався міжнародний футбольний турнір «Чотири регіони для Європи» за участі буковинської команди

0

У турнірі Україну представлятиме команда Чернівецької області, а також візьмуть участь команди з Румунії, Німеччини та Франції

Про це на своїй сторінці написав голова обласної ради Іван Мунтян. За його словами футбол – це не просто спорт, а народна дипломатія. Адже ще до відкриття XVIII-го міжнародного футбольного турніру «Чотири регіони для Європи», делегації від округу Швабія, департаменту Майєнн, нашої Чернівецької області зустрілися у гостинній залі господарів.

«Підтримав твердження новообраного президента Ради округу Швабія Мартіна Зайлера про те, що спорт – це лиш одна з багатьох частина транскордонного партнерства, головна ж мета проекту «Чотири регіони для Європи» - розвивати стосунки в економіці, соціальній сфері, культурі і досягнути результатів у зміцненні нашої співпраці для майбутнього Європи. Я подякував панові Зайлеру за ініціативу відвідати Чернівецьку область з візитом уже післязавтра. Відзначив, що наша майбутня офіційна зустріч у Чернівцях дасть так само потужний поштовх до розвитку нашого партнерства і співпраці, як спільне засідання Чернівецької обласної та Сучавської повітової рад, яке відбулося 21 жовтня 2016-го року у цій самій залі, де ми зібралися сьогодні.

Найбільше прагну, аби для нас – буковинців, для українців загалом як у спорті, так і в житті не було перепон, меж і кордонів. Знаю, що це підтримують і наші партнери по транскордонному співробітництву – адже запропонували, щоби уже надалі в залі делегації розсідалися не командами, а вперемішку – щоби знайомитися, долати бар’єри, товаришувати!

Упевнений, що і весь турнір, і кожен матч, попри змагання, будуть об’єднуючими», - зазначив Іван Мунтян у своєму дописі

Поділитись