Українські міста сьогодні потребують професійних управлінців, а не дотепних шоуменів, – експерт

0

На місцевих виборах українці голосуватимуть за кандидатів, які знаються на проблемах ЖКГ, а медійним обличчям без досвіду годі розраховувати на перемогу

Таку думку озвучила політичний експерт Олександра Решмеділова, повідомляє Інтерфакс.  

«Сьогодні мер міста однозначно має розумітися на проблемах ЖКГ й інфраструктури, орієнтуватися в проблемах забудови. Буде змагання не в кого смішніші жарти, а буде фахова дискусія, яка покаже, хто знає діаметр труб», – заявила експертка. 

Одним із найвдаліших прикладів реагування на запити суспільства Решмеділова назвала висунення командою Тимошенко на посаду мера Києва Олексія Кучеренка – колишнього міністра та одного із найкращих в країні фахівців з питань ЖКГ.

«Рішення Тимошенко зробити ставку на фахівця – абсолютно правильне.   Саме тому вже зараз ми бачимо, що він стабільно входить в трійку лідерів за соціологічними опитуваннями», – зазначила Решмеділова.  

«Слуги народу», на її думку, мають ще одну, не меншу за відсутність професіоналів, проблему – відсутність самої партії, а отже, і кадрового резерву. Водночас «Батьківщина» вже заявила про намір висунути на місцевих виборах понад 45 тисяч кандидатів до рад усіх рівнів. А це значить, що команда Тимошенко, яка була першою на усіх попередніх виборах до ОТГ, має всі шанси показати переможний результат.

Поділитись