В Україні продовжують карантин до 22 травня

0

Кабінет міністрів на позачерговому засіданні у понеділок продовжить дію карантину в Україні до 22 травня. Про це під час засідання уряду повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

"Карантин буде продовжений зараз до 22 травня. Далі ми будем дивитись, як буде рухатись пандемія у світі і як буде відбуватись коливання кривої захворюваності у нас в Україні", - зазначив Шмигаль

За його словами, Всесвітня організація охорони здоров’я продовжила дію глобального режиму надзвичайної ситуації, тому України теж не може повністю знімати обмеження.

Прем’єр зауважив, що відносно непогана ситуація з епідемією в нашій країні – це результат вчасно введеного карантину і дисциплінованості українців, які ці обмеження слухняно виконують.

Водночас за словами прем'єра, після 11 травня в Україні послаблять карантинні обмеження. Зокрема, Кабмін відкриє парки, сквери, зони відпочинку. Почнуть працювати салони краси і торгові центри (крім фудкортов і дитячих зон).

Кабмін також планує відкрити літні майданчики кафе і ресторанів, розташованих під відкритим небом. Дозволять також працювати стоматологам, нотаріусам і сервісам побутової техніки. Також уряд планує відкрити музеї і бібліотеки.

Поділитись