Вже відомі три кандидати у мери Чернівців

0

Своїх представників висунули партії «Слуга народу», «Єдина Альтернатива» та «Пропозиція»

Найпершими кандидата на посаду міського голови Чернівців представили у партії «Слуга народу». Ним став керівник обласного осередку цієї політичної сили Віталій Другановський. Нагадаємо, що після обрання президентом Володимира Зеленського, Другановський попередньо мав очолити Чернівецьку ОДА, але в останній момент призначили Сергія Осачука.

Політична партія «Єдина альтернатива» висунула кандидатом на посаду мера бізнесмена Романа Клічука. Він є директором ТОВ «Рома» та власником мережі закладів громадського харчування у Чернівцях. У 2006-2010 році був депутатом облради від «Батьківщини», на виборах 2015 року його пов’язували з фінансовим сприянням політичній партії «Народний контроль».  У квітні 2016 року став членом виконавчого комітету Чернівецької міської ради. Після того як добровільно пішов з виконкому у 2018 році став членом партії «Самопоміч» і балотувався у списку партії до парламенту.

Від партії «Пропозиція» на мера піде відсторонений рішенням Верховного суду України з посади міського голови Олексій Каспрук.

Поділитись