Відзавтра у Чернівцях запрацюють маршрутки

0

Таке рішення прийняла міська комісія з ТЕБ та НС

Спеціальні перевезення на всіх автобусних маршрутах  у Чернівцях дозволили з 27  травня  за обов’язкової умови дотримання Тимчасових рекомендацій Головного державного санітарного лікаря щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину.

Скористатися спеціальними перевезеннями в автобусах зможуть громадяни, які мають спеціальні  проїзні, довідку з місця роботи або  виписку/витяг  з ЄДРПОУ (документ, що підтверджує державну реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності ). Перевезення пасажирів здійснюються в межах кількості місць для сидіння за умови наявності захисної маски або респіратора.

Тариф на проїзд під час організації спеціальних автобусних перевезень  становить 5 гривень за одну поїздку, жодні пільги на проїзд  під час спеціальних автобусних перевезень не діють, - повідомляє пресслужба міськради.

Щоправда перевізники можуть не відновити курсування маршруток, оскільки зазначали, що їх не влаштовує тариф в 5 гривень і хотіли мінімум 10 гривень. Таку суму вчора озвучив в прямому ефірі міський голова Олексій Каспрук, зазначивши, що тариф мають розглянути на виконкомі. Водночас мер заявив, що ніхто не примушує чернівчан їздити по 10 гривень.

«Жодну людину ніхто не примушує користуватись цим громадським транспортом. Якщо ви вважаєте, що 10 гривень це дорого, ви можете не користуватись, а продовжити добиратись самостійно, як ви добираєтесь вже третій місяць», - заявив Олексій Каспрук

Сьогодні на засіданні виконкому тариф в 10 гривень не прийняли, а згодом міська комісія з ТЕБ та НС дозволила спеціальні перевезення на всіх автобусних маршрутах у Чернівцях. 

Поділитись