Віряни УПЦ МП цілодобово моляться під стінами ОДА через конфлікт за церкву на Заставнівщині

0

Прихожани під стінами ОДА проводять службу

Віряни Української православної церкви Московського патріархату заявили про початок цілодобового стояння під стінами Чернівецької обласної державної адміністрації. 18 травня там було розпочато літургію у зв’язку з церковним конфліктом у селі Товтри Заставнівського району.

 Як повідомляє кореспондент promin.cv.ua з місця події, поблизу будівлі ОДА охорону порядку забезпечують поліціянти.

На сторінці Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ у facebook зазначено, що парафіяни мають намір цілодобово молитися під приміщенням ОДА.

«Молитовне стояння під стінами Адміністрації викликане рейдерськими розпорядженнями в.о. голови Чернівецької області Павлюка Михайла, якими він, майже щодня, примусово переводить громади УПЦ до невизнаної жодною помісною Православною Церквою релігійної організації ПЦУ», - зазаначається на фб-сторінці УПЦ МП.

Нагадаємо 18 травня надійшло повідомлення про те, що представники ПЦУ, отримавши документи, які надають право на використання майна, намагаються захопити храм у селі Товтри Заставнівського району.

Поліція здійснює перевірку законності про зміну організаційно-канонічної підпорядкованості релігійної організації села Товтри.

Фото: Чернівецький промінь

Поділитись