Врятувати дитячі життя: Іван Мунтян відкрив оновлене відділення недоношених дітей

0

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян відкрив сьогодні оновлене відділення недоношених дітей в ОКНП «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня». Роботу відділення посадовець оглянув спільно з головою Чернівецької обласної державної адміністрації Сергієм Осачуком.

Востаннє ремонтні роботи в установі проводилися 30 років тому. Капітальний ремонт проводили з серпня 2019 року. Понад 4 мільйони гривень виділили депутати обласної ради на ремонт відділення та придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів.

Проведення капітального ремонту відділення новонароджених недоношених дітей сприяло створенню належних умов для лікування та виходжування найбільш незахищених та важких дітей. Передчасно народжені діти потребують довготривалого перебування в умовах стаціонару під наглядом кваліфікованого медичного персоналу.

Капітальний ремонт зробив можливим комфортне та безпечне перебування передчасно народжених дітей разом з матерями. Відділення, де застосовуються високотехнологічні методи виходжування та лікування передчасно народжених дітей, тепер забезпечене гарячим та холодним водопостачанням, ефективною вентиляційною системою, необхідним температурним режимом, автоматичною пожежною сигналізацією, що відповідає сучасним будівельним стандартам та медичним вимогам.

Вищеперераховані заходи спряли головній меті - врятувати не одне дитяче життя.

Додатково, під час візиту до медичного закладу обговорили необхідність ремонту відділення патології новонароджених, - повідомили у пресслужбі обласної ради.

Поділитись