Юлія Тимошенко: Терор проти патріотів та спекуляції на темі патріотизму неприпустимі

0

Все, що сьогодні відбувається навколо справи Сергія Стерненка, виглядає ганебно і принижує Україну.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу у Верховній Раді.

«Я хотіла би чітко і ясно заявити позицію команди «Батьківщини» на підтримку Сергія Стерненка. Я вважаю, що терор проти патріотів неприпустимий. Усе, що відбувається навколо цього, виглядає ганебно і не гідно України», – зазначила Юлія Тимошенко.

Водночас Голова «Батьківщини» висловилася «проти цинізму, який сьогодні панує з гаслами про політичні репресії».

«Хіба вже всі забули, як викидали президента Грузії Міхеїла Саакашвілі з території України і як принижували людину, яка завжди захищала Україну? Хіба ми забули, як порушувалися десятки справ проти журналістів і як з країни викидали Савіка Шустера? Ми, «Батьківщина», не забудемо, як попередні п’ять років десятками порушувалися кримінальні справи проти голів наших партійних організацій і о шостій годині ранку проводилися обшуки», – обурилася Юлія Тимошенко.

На очах українців, зауважила лідер партії, розгортається вистава, яка прикриває справжнє єднання тих, хто здавав інтереси України попередні п’ять років, із тими, хто цю політику продовжує.

«Можливо, вже забули, хто спільно голосував за здачу української сільськогосподарської землі, чи вже забули, хто спільно в цьому залі голосував про перетворення Національного банку в інструмент, який керується ззовні фінансовими спекулянтами. Але ми не забули цього. Ми не забули, яка антиукраїнська більшість сьогодні є у Верховній Раді», – наголосила Юлія Тимошенко.

Поділитись