Юлія Тимошенко: Запровадження страхової медицини дозволить Україні впоратися з теперішніми й майбутніми викликами

0

Пандемія засвідчила, що до неї не була готова ані нинішня безпорадна влада, ані розвалена попередниками система охорони здоров’я. Зрештою, такого гібриду медичної системи, який у нас запроваджують сьогодні, немає ніде у світі. Тому потрібно якнайшвидше відходити від нищівної реформи Уляни Супрун та переходити до медичного страхування, аби люди могли отримувати якісну допомогу, а лікарі – гідні заробітні плати європейського рівня.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час спілкування з колективом Хмельницької інфекційної лікарні.

Лідер партії зауважила, що запровадження обов’язкового медичного страхування – це можливість створити гідне фінансування медицини.

«Ми поклали до Верховної Ради закон, який розроблений на базі європейського досвіду щодо обов’язкового медичного страхування. Там є чотири джерела страховки: сама людина, роботодавець, державний бюджет та місцевий бюджет. Тому ми хочемо поєднати ці чотири складові й зробити потужну страховку для наших людей, медиків забезпечити європейського рівня зарплатами», – зазначила Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, що у вівторок, 20 жовтня, Верховна Рада підтримала постанову «Батьківщини» №4228 про заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та захисту всіх систем життєдіяльності країни від негативних наслідків пандемії та нових біологічних загроз. За документ проголосували 308 народних депутатів.

Поділитись