З 1 січня у Чернівцях подорожчали вода, газ та світло

0

Наразі не зріс лише тариф на опалення, але це питання часу

У Чернівцях з 1 січня подорожчали майже усі комунальні послуги. Так з нового року значно подорожчало водопостачання. Якщо раніше чернівчани платили 19 гривень 88 копійок за 1 куб водопостачання та водовідведення, то з 1 січня тариф становить 23,26 грн.

Змінилась ціна і газопостачання. Чернівцігазбут пропонує населенню газ за ціною 9,92 грн за куб, в той час як в грудні і листопаді він коштував 8,88, а в жовтні 6,81.

Також значно подорожчало і світло. Кабінет Міністрів України 28 грудня 2020 року встановив для всіх побутових споживачів в Україні фіксовану ціну на електроенергію з 1 січня по 31 березня 2021 року – 1,68 грн. за 1 кВт⋅год. незалежно від обсягу споживання. Таким чином, з січня 2021 року припиняють діяти знижені тарифи, що діяли донедавна, зокрема, пільговий тариф на обсяг споживання до 100 кВт⋅год на місяць, а також ті пільгові тарифи, що стосувалися окремих груп населення.

Наразі не зріс тариф лише на централізоване теплопостачання, але розмови про його збільшення «Чернівцітеплокомуненерго» ведуться вже не перший рік, тож нова влада змушена буде вдатися до цього непопулярного кроку і збільшити тариф, адже наразі підприємство дофінансовується на десятки мільйонів гривень з міського бюджету.

Поділитись