За минулу добу через коронавірус померло 4 буковинців

0

174 пацієнти у лікарнях області перебувають на кисневій терапії

Із 25 лютого у стаціонарах Чернівецької області через COVID-19 пролікували 5899 буковинців.

У лікарнях області станом на 17 вересня перебуває 606 людей. Із них у 391 пацієнта підтверджено коронавірус, решта – з підозрою.

За минулу добу до лікарень госпіталізували 55 осіб.

У медичних закладах станом на 17 вересня лікують 66 пацієнтів у важкому стані, з них у реанімаціях – 44, на апаратах штучної вентиляції легень – 0.

174 пацієнтів у лікарнях Чернівецької області перебувають на кисневій терапії.

За минулу добу у Чернівецькій області зафіксовано чотири летальних випадки. У всіх померлих коронавірус підтверджено. Вони також хворіли на пневмонії та мали важкі супутні недуги.

▪ Жінка, 1958 р. н., із Глибоцького району. Хворіла на вірусний енцефаліт, стенокардію напруги, дифузний кардіосклероз, гіпертонію. Померла у Глибоцькій ЦРЛ.

▪ Жінка, 1958 р. н, жителька Вижницького району. Мала важку форму цукрового діабету, ускладненого ангіопатією, кардіосклероз, тахікардію.

▪ Жінка, жителька Київської області, 1983 р. н. Мала хронічне захворювання нирок, потребувала гемодіалізу. Також хворіла на кардіоміопатію. Померла у обласній лікарні.

▪ Жінка, 61-річна чернівчанка. Хворіла на стенокардію напруги, ішемію, кардіосклероз, гіпертонію. Мала також ендокринні порушення. Померла у міській лікарні №1.

Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків від коронавірусу на Буковині – 328.

Поділитись