Замість «бебі-боксів» для новонароджених дітей, будуть видавати грошову компенсацію

0

Кабінетом Міністрів України прийнято рішення щодо реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» на період з 1 вересня 2020 р. по 31 грудня 2021 р.       

Відповідно до проекту запроваджується цільова грошова компенсаційна виплата замість отримання «бебі-боксів» у розмірі 5 тис. грн. на кожну новонароджену дитину, яка перераховуватиметься на поточний рахунок відкритий в акціонерному товаристві «Комерційний банк «Приватбанк».

Після отримання спеціальної соціальної картки  з банківської установи необхідно звернутися в управління соціального захисту населення за місцем проживання (реєстрації) протягом 12 місяців з дати народження дитини з наступними документами:

копією свідоцтва про народження дитини;

копією паспорта заявника (посвідчення на постійне місце проживання, тощо);

копією реєстраційного номера облікової картки платника податків;

довідкою з пологового будинку про неотримання «бебі-боксу» в разі народження дитини в 2020 р.

Вищезазначені документи разом з заявою можна направити поштовим зв’язком або в електронному вигляді. Крім того, в зв’язку з введенням карантину, документи можна залишити в скриньці для документів, розміщених при вході в приміщення управлінь соціального захисту населення департаменту праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради.

Разом з тим, слід звернути увагу, що батьки не зможуть отримати цю компенсацію в готівковій формі. Вони зможуть у безготівковій формі самостійно витрачати кошти протягом року для придбання визначених дитячих товарів у визначених закладах торгівлі або через інтернет-магазини, які долучаться до реалізації даного проекту.

Поділитись