Завтра Чернівці урочисто зустрічатимуть десантників, які повернулись із зони ООС

0

У середу, 12 червня 2019  року  об 11-00 на Центральній площі Чернівців, поблизу пам’ятника Т.Г.Шевченку, відбудуться урочистості з нагоди повернення військовослужбовців 3-ї батальйонної тактичної групи 80-ї окремої десантно-штурмової бригади із зони проведення Операції об’єднаних сил на Сході України.

О 10 годині розпочнеться урочиста хода за маршрутом: з військової частини по вул. Січових Стрільців, вул. Руська, вул. Шевченка, вул. Головна, площа Центральна.

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху під час урочистої ходи, 12 червня з 10 до 11 години буде повністю перекрито рух транспорту за маршрутом руху колони: вул. Січових Стрільців (ділянка від військової частини до вул. Руської), вул. Руська ( ділянка від вул. Січових Стрільців до вул. Т. Шевченка), вул. Т. Шевченка, вул. Головна (ділянка від вул. Т. Шевченка до площі Центральної). 

З 11 до 12 години буде перекрито рух транспорту по вул. Університетській (ділянка від С. Бандери до вул. І. Франка) та площі Центральній (біля пам’ятника Т. Шевченку).

З 12 до 13 години повністю перекриють рух транспорту за зворотнім маршрутом руху колони : вул. Руська (ділянка від вул. Головної до вул. Січових Стрільців), вул. Січових Стрільців (ділянка від вул. Руської до військової частини).

Поділитись