Звільнили начальника Чернівецької митниці Миколу Салагора

0

Виконувачем обов’язків керівника митниці у Чернівецькій області призначили Ігоря Педосенка. Про це повідомляє ТРК «Буковина» з посиланням на начальницю відділу Чернівецької митниці ДФС Світлану Побережник.

Ігор Педосенко – заступник директора Департаменту адміністрування митних платежів ДФС України. Згідно з декларацією, зареєстрований у Вінницькій області. Був помічником народного депутата Вадима Денисенка.

Нагадаємо, очільника митниці у Чернівецькій області Миколу Салагора звільнили. Це підтвердила речниця ДФС Наталія Непряхіна.

Відповідне рішення було прийнято після наради з президентом Володимиром Зеленським в Ужгороді. Тоді президент Володимир Зеленський сказав, що у Чернівецькій області неналежна боротьба з контрабандою.

Коментувати рішення про звільнення Микола Салагор відмовився, - повідомляє ТРК «Буковина»

Згодом у Чернівецькій митниці ДФС спростували повідомлення речниці ДФС і повідомили, що Салагор пішов у відпустку і офіційно його поки що не звільнили.

Нагадаємо Микола Салагор є наближеним до партії «Народний фронт» та її лідерів. Зокрема, за інформацією деяких ЗМІ, Салагор «кришував» контрабандні потоки «Народного фронту» через Чернівецьку митницю, в тому числі турецькі тканини, до контрабанди яких нібито причетний лідер парламентської фракції «Народний фронт» Максим Бурбак. Про це на нараді в Ужгороді говорив президент України Володимир Зеленський. Після цього Зеленський порадив Салагору звільнитись з посади.

Поділитись