Загрози інформаційної безпеки можуть виникнути у кожній компанії, підприємстві чи невеликій організації.

Справа в тому, що кібератаки вже не ті, що були раніше, а значить навіть найбанальніший електронний лист може призвести до того, що ваша компанія може розоритися або втратити досить серйозні дані. Щоб цього не сталося, важливо дотримуватись політики безпеки інформації, яка спрямована на захист інформаційних даних від навмисних або випадкових впливів, штучного чи природного характеру.

Аудит інформаційної безпеки та захист даних від компанії IT-Solutions складається з основних принципів:

  • Збереження цілісності даних. Будь-які проблеми інформаційної безпеки, комплексна програма зможе вирішити максимально швидко. При цьому це відбуватиметься навіть під час обміну даними або структурування робочого процесу;
  • Дотримання конфіденційності. У разі забезпечення безпеки інформації для кожного учасника робочого процесу може встановлюватися обмежений доступ. При цьому навіть такий варіант доступу можна відкрити для зазначеного кола співробітників, що дає високу гарантію того, що важлива інформація або дані не передадуться стороннім особам;
  • Доступ до інформації. Незважаючи на те, що такий захист інформації здається досить складним інструментом, працювати в системі так само просто, як і без неї, тому користувачі, у яких буде відкритий доступ, не відчуватимуть дискомфорту.

Засоби захисту інформації повинні інтегруватися в комплексі, оскільки тільки такий підхід до технічного захисту інформації дозволить створити правильну та ефективну стратегію збереження інформації та важливих даних, незалежно від обсягу компанії та рівня її доходів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *