Пацієнти з колостомою для ведення активного повсякденного життя потребують використання спеціальних пристроїв – калоприймачів.

Вони допомагають збирати калові маси в мішок та утилізувати його, при цьому не пропускаючи запаху і не створюючи дискомфорту. Правильний догляд за стомою вбереже пацієнта від багатьох неприємних ситуацій, а купити калоприймач в Херсоні можна в інтернет-магазині МОЯ СТОМА.

Людина повинна розуміти, що дотримання стерильних умов не обов’язкове, але доглядати за стомою бажано повсякденно і дотримуватись чистоти шкіри. Для заміни калоприймача потрібні додаткові засоби, тому можна разом купити калоприймач Колопласт у Києві та серветки, спеціальні пасти-герметики, креми для догляду за шкірою та ін. Скільки коштує калоприймач? Ціна в нього цілком доступна, оскільки це одне з найважливіших пристосувань для стомованих людей.

Перше правило, якого має дотримуватися людина зі стомою – своєчасно змінювати калоприймач, оскільки він може прорватися, бути не герметичним, пропускати запах та сприяти запаленню шкіри.

Купити калоприймач у Дніпропетровську можна в різних інтернет-магазинах та аптеках, існують різні його типи, виходячи з особливостей та розмірів стоми, а також місця її розташування.

Встановлювати новий калоприймач потрібно тільки на чисту та суху шкіру, тобто попередньо її потрібно підготувати та обробити спреями, кремами та ін., якщо це необхідно.

Вирізати отвір на пластині потрібно відповідно до розмірів стоми, оскільки маленький і великий не надійно збиратиме вміст і призведе до його витоку.

Калоприймач купити в Запоріжжі легко і просто, але пам’ятайте, що багато залежить не від виробника калоприймача, а від дій пацієнта, його бажання доглядати за стомою та вести активний спосіб життя.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *