Під прогулянковим каякінгом у Бельгії (kajakken in belgie) мають на увазі прогулянки з помірними фізичними навантаженнями у безпечному водному ландшафті. Головною метою таких прогулянок є лише відпочинок та відновлення організму.

Найбільш підходящим водним середовищем для такого катання є рівна гладь спеціально продуманого маршруту. Залишається лише подбати про те, щоб саме плавзасіб було безпечним і мало високу стійкість.

Для спокійної прогулянки або екскурсії північними річками від Гроббендонка до Реті і навпаки, достатньо за посиланням https://kano.be/ орендувати каяк (kajak verhuur) швидкохідний і стійкий, щоб згодом він не перекинувся. Головним змістом рекреаційного каякінгу є саме споглядання водного ландшафту та спостереження за представниками дикої природи.

При перебуванні на свіжому повітрі наше тіло отримує фізіологічне задоволення, не забуваючи і про м’язове, тому що ми беремо активну участь у пересуванні по водній гладі. Відчуття від самостійного управління при катанні на байдарках ні з чим не можна порівняти.

Річковий каякінг у Реті (kajakken retie) для багатьох буде поєднанням посильних навантажень, споглядання прекрасних ландшафтів річкової долини та естетичного задоволення. Досить часто подібні прогулянки використовуються з медитативною метою для балансу між розумом і тілом. Даний варіант активного відпочинку буде ідеальним не тільки для підлітків, а й для людей похилого віку. Наприклад, у Бельгії цим видом спорту активно займаються корінні мешканці.

За тривалістю рекреаційний каякінг є нетривалим і зазвичай за таких умов ходять на короткострокові маршрути, не більше 20 км на день. При прокаті каяків (kajak huren) можна взяти з собою невелике спорядження, оскільки байдарка не відрізняється великою місткістю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *