У наш час турбота про здоров’я та красу зубів виходить на перше місце і завданням багатьох стоматологічних клінік є допомога клієнту покращити свій зовнішній вигляд та скинути кілька років.

Для цього стоматологія пропонує досить цікавий Anti-Age напрямок.
Даний естетичний комплекс у сучасній стоматології допомагає виконувати корекцію вікової зміни системи зубів та щелепи, а також м’яких тканин обличчя, що їх оточують. Підсумковий результат може привести в захват, так як явно буде помітно підвищення рівня нижньої частини обличчя і те, що зуби стали більш рівними. З таким може впоратися сучасна стоматологія, а записатись на прийом можна тут.


Багато вчених і фахівців згодні з тим, що люди старіють з 25 років, але очевидним це стає лише з 35-річного віку. Через природне стирання зубної емалі зменшуються самі зуби. А вони є каркасом для м’яких тканин ротової порожнини.

При зменшенні розміру можна побачити, як витончуються губи і з’являються зморшки біля рота. Впоратися з такою проблемою допоможе досвідчений стоматолог, що спеціалізується в естетичному напрямку.

До цілей програми Anti-Age стоматології в Києві відноситься збільшення висоти нижньої третини особи та самого прикусу, виправлення зубів, збільшення видимості різців на верхній щелепі, а також відновлення кольору та структури зубної емалі. У проведенні таких процедур спеціалістом можна назвати стоматолога Києва – терапевта, ортодонта та ортопеда. Головне завдання кожного з них – зробити пацієнта щасливішим та молодшим на кілька років.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *