Найпопулярнішою комбінацією серед дитячих автокрісел Recaro є дитячі сидіння категорії 1/2/3, які призначені для дітей вагою від 9 до 36 кг.

Подібний варіант вкрай зручний для багатьох батьків. Після того, як немовля виростає з автолюльки, його просто пересаджують в новий універсальний крісло, в якому він сидить до настання 12 років.

По суті, даний варіант Рекаро автокрісла є тим самим кріслом групи 2/3 тільки з додатковими внутрішніми ремінцями, щоб утримувати ще не виріс дитини. Багато моделей автомобільних крісел від німецького бренду Recaro мають обмеження при положенні під час відпочинку. Проте, продукція має тривалим терміном експлуатації і, при цьому, є відносно недорогий через простої конструкції. Однак потрібно розуміти, що в малому віці дитяче автокрісло Recaro може здатися занадто просторим, а в дорослому — трохи завузькі.

Установка дитячого автомобільного крісла в салоні є класичною за допомогою 3-точкового ременя. Однак також даний варіант зараз доповнений оновленою силовою системою безпеки isofix, яка вже пройшла всі необхідні краш-тести (див. сайт mir-avtokresel.com.ua). Recaro автокрісло категорії 1/2/3 завжди встановлюється по ходу руху. Для маленьких дітей універсальне крісло завжди комплектується або столиком безпеки, або внутрішніми 5-точковими ремінцями.

Кожен дбає батько може купити автокрісло Recaro для свого малюка. Продукція німецького бренду поєднує в собі кожну розробки та технічні рішення, накопичені за сто років існування. Формат дитячих крісел є зменшеними варіант вдосконаленого сидіння преміум-класу. Завдяки спеціальним конструкціям Recaro гарантує безпеку дитині при різних критичних ситуаціях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *